2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

AEROBIC W GIMNAZJUM NR 4

W dniu 11 kwietnia br. w Krośnie odbył się Finał Wojewódzki Gimnazjady  w aerobiku grupowym. Dziewczęta reprezentujące Gimnazjum nr 4 w  Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi  w Przemyślu, po wcześniejszej kwalifikacji w półfinale w Łańcucie, zdobyły  I miejsce. Warto podkreślić fakt, że zespół gimnazjalistek obronił tytuł mistrzowski    z ubiegłego roku. Pierwsze miejsce jest konsekwencją długich i wyczerpujących treningów.  Istotnym elementem jest zespołowość w prezentacji układów ruchowych. W Zespole Szkół aerobik stał się, dla wielu uczennic, atrakcyjną formą spędzania wolnego czasu, szczególnie na długich przerwach dziewczynki chętnie realizują swoje taneczne zainteresowania. Muzyka łagodzi obyczaje, a w tańcu „potrafi” dodatkowo integrować środowisko uczniowskie. Zwycięska drużyna  prezentuje również swoje taneczne umiejętności w imprezach kulturalno – sportowych na terenie Przemyśla.Pomysłodawczynią przedsięwzięcia i opiekunem grupy jest Pani Benita Bednarczyk nauczyciel wychowania fizycznego Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu.

W skład zespołu wchodzą uczennice : Aleksandra Kramarz, Katarzyna Kramarz, Oliwia Wojciechowska, Dominika Błażkowska, Aleksandra Naworol, Nikola Świercz. 

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl