2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Nasz laureat w Konkursie Wiedzy o Funduszach Europejskich

W dniu 9 kwietnia 2014 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego odbył się finał Konkursu Wiedzy o Funduszach Europejskich. Do finału zakwalifikowało się pięćdziesięciu uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całego Podkarpacia. Uczestnicy konkursu musieli wykazać się znajomością funduszy europejskich, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii dot. perspektywy 2014-2020, m.in.: polityki regionalnej, polityki spójności 2014-2020, umowy partnerstwa oraz polityki horyzontalne w okresie 2014-2020, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Aby wyłonić zwycięzcę konkursu konieczna była dogrywka. Ostatecznie wygrał Michał Obszarny uczeń drugiej klasy I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu, który odebrał z rąk Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla pamiątkową statuetkę wraz z cennymi nagrodami. Warto podkreślić, że nie jest to pierwszy sukces Michała w tym konkursie. W ubiegłorocznej edycji zajął drugie miejsce. Opiekunem Michała jest Pan mgr Kamil Niklewicz.

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl