14.7 °C
×

Doświadczony mistrz narciarski wciąż nie zawodzi

Wielokrotny zwycięzca i zdobywca czołowych miejsc w amatorskich imprezach narciarskich Przemyślanin Józef Gudzelak ponownie nie zawiódł i w Mistrzostwach Polski Amatorów PZN w slalomie gigancie zdobył I miejsce w swojej kategorii wiekowej. Mistrzostwa zostały rozegrane 22 marca na Kasprowym Wierchu, a obok naszego mistrza wysokie, trzecie miejscew kategorii powyżej 66 lat  zajął inny mieszkaniec naszego miasta - Adolf Kunkiewicz.

To nie jedyny sukces, jaki odniósł w ostatnich tygodniach Józef Gudzelak - pierwsze miejsce w swojej kategorii zajął także w XIX Mistrzostwach Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie - "Family Cup 2014". Zawody odbyły się w dniach 7-9 marca w Kluszkowcach. O swoich mistrzowskich dokonaniach utytułowany Przemyślanin rozamawiał m.in. z Prezydentem Miasta Robertem Chomą.