10.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Doświadczony mistrz narciarski wciąż nie zawodzi

Wielokrotny zwycięzca i zdobywca czołowych miejsc w amatorskich imprezach narciarskich Przemyślanin Józef Gudzelak ponownie nie zawiódł i w Mistrzostwach Polski Amatorów PZN w slalomie gigancie zdobył I miejsce w swojej kategorii wiekowej. Mistrzostwa zostały rozegrane 22 marca na Kasprowym Wierchu, a obok naszego mistrza wysokie, trzecie miejscew kategorii powyżej 66 lat  zajął inny mieszkaniec naszego miasta - Adolf Kunkiewicz. 

To nie jedyny sukces, jaki odniósł w ostatnich tygodniach Józef Gudzelak - pierwsze miejsce w swojej kategorii zajął także w XIX Mistrzostwach Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie - "Family Cup 2014". Zawody odbyły się w dniach 7-9 marca w Kluszkowcach. O swoich mistrzowskich dokonaniach utytułowany Przemyślanin rozamawiał m.in. z Prezydentem Miasta Robertem Chomą.

JPGSpotkanie z Prezydentem Miasta

JPGJózef Gudzelak na trasie na Kasprowym Wierchu

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl