7.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zaproszenie do udziału w Przeglądzie "Lipa 2014"

Dyrektor Spółdzielczego Centrum Kultury ,,BEST” zaprasza do udziału w XVIII Ogólnopolskim i XXXII Wojewódzkim Przeglądzie dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej LIPA 2014 pod patronatem Prezydenta Miasta Bielsko- Biała, który adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich.

Laureatami przeglądu jest, co roku stu autorów stu najlepszych prac nadesłanych z całej Polski. Zgodnie z regulaminem termin nadsyłania prac upływa 27 czerwca 2014 roku. Prace należy przesyłać na adres: Spółdzielcze Centrum Kultury ,,BEST” przy Spółdzielni Mieszkaniowej ,, Złote Łany”, 43-300 Bielsko- Biała ul. Jutrzenki 22 z dopiskiem LIPA 2014.

               Wszelkie informacje oraz regulamin dostępne są na stronie internetowej www.sckbest.pl

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl