8.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

1% Przemyśl to sobie

Szanowni Mieszkańcy Przemyśla


Od wielu już lat w ramach kampanii „1% - Przemyśl to sobie” wspieramy organizacje posiadające status pożytku publicznego.
I tym razem gorąco zachęcamy Państwa do podzielenia się podatkiem, szczególnie z organizacjami działającymi na terenie naszego miasta.  

Przekazanie jednego procenta wybranej OPP nie jest tylko czynnością techniczną, polegającą na poprawnym wypełnieniu formularza, lecz stanowi wyraz naszego zaufania do tych organizacji, rozumienia ich roli i znaczenia w społeczeństwie obywatelskim.

Jesteśmy społeczeństwem, które lubi i chce pomagać. Wielokrotnie dawaliśmy temu wyraz.
Wierzę, że i tym razem zdobędziemy się na ten wielki gest życzliwości.  


 

Z poważaniem
 

Robert Choma
Prezydent Miasta Przemyśla

 


 


 

Na stronie Biuletynu Informacj Publicznej Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej znajduje się aktualny wykaz wszystkich organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1 % podatku dochodowego od osób fizycznych.

W załączeniu zamieszczamy wykaz organizacji pożytku publicznego z terenu miasta Przemyśla uprawnionych do otrzymania 1% podatku wraz z wykazem organizacji działających jako terenowe jednostki organizacyjne.

Zapraszamy także do zapoznana się z informacją Ministerstwa Finansów dotyczącą kwot 1% należnego podatku dochodowego od osób fizycznych przekazanych organizacjom pożytku publicznego z rozliczenia za 2012 r. oraz ulotką informacyjną dotyczącą rozliczeń za 2013 r.

PDFUlotka informacyjna dotycząca rozliczeń za 2013 r.

PDFInformacja dotycząca rozliczeń za 2012 r.

PDFOPP uprawnione do 1% za rok 2013

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl