9.6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dzień otwarty w Szkole Podstawowej nr 5 w Przemyślu

21 lutego Szkoła Podstawowa nr 5 w Przemyślu otworzyła swoje bramy bardzo szeroko. Zaproszono Rodziców, przyszłych uczniów i sympatyków szkoły na Dzień Otwarty. Z myślą o miłych Gościach przygotowano  szereg atrakcji, zarówno dla tych najmłodszych, jak i troszkę starszych - ich Rodziców.

Na początek wszyscy zgromadzili się na sali gimnastycznej i głos zabrała pani dyrektor szkoły Małgorzata Ziober. Potem wystąpiły dzieci ze studia baletowego, które ma siedzibę w  SP nr 5. To nie koniec atrakcji. Było malowanie twarzy specjalnymi farbami, zabawy sportowe, turnieje szachowe, zabawy językowe. Mili Goście zwiedzili całą szkołę, mogli zapytać o wszystko, co ich ciekawi. Przed zabawą taneczną wszyscy udali się na poczęstunek, aby posilić się i nabrać sił na dalszą przygodę z SP5.

Bardzo dziękujemy za odwiedzenie naszej szkoły, miły pobyt i wspólną zabawę :)

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl