1.5 °C
 • PL
 • EN
 • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Inwestycje

 • Euroterm buduje ogromną halę logistyczną (5).jpeg W Przemyślu powstaje wielomilionowa inwestycja - Euroterm buduje nowy magazyn logistyczny 14-12-2017 11:21

  13 grudnia br. Prezydent Miasta Robert Choma zwiedzał plac budowy nowej hali przemyskiej firmy Euroterm, będącej obecnie jednym z największych na Podkarpaciu dystrybutorów systemów instalacyjnych i grzewczych. Po obiekcie oprowadzali Prezydenta założyciel firmy Józef Martowicz oraz jego synowie – aktualnie główni zarządzający firmą  – Michał i Łukasz Martowiczowie.

 • 10.jpeg Prezydent podpisał umowę na zakup 15 nowoczesnych autobusów miejskich 15-11-2017 11:27

  13 nowych autobusów z silnikami wysokoprężnymi oraz 2 nowe autobusy z silnikami zasilanymi gazem CNG już w najbliższe wakacje wyruszy na przemyskie ulice. Ponadto wszystkie nowo zakupione autobusy oraz 25 pozostających aktualnie w taborze Miejskiego Zakładu Komunikacji zostanie wyposażone w nowoczesny system informacji pasażerskiej i monitoringu wizyjnego.

 • PWiK - główne.jpeg Rusza budowa kanalizacji w dzielnicy Za Wiarem. PWiK podpisało umowę na wykonanie robót. 16-11-2017 15:18

  Dnia 14.11.2017 r. została podpisana umowa na wykonanie robót budowlanych dla kontraktu nr 3 pn.: „Budowa kanalizacji w dzielnicy Za Wiarem (ul. Okrężna, ul. Niecała, ul. Droga Hurecka, ul. Północna) w Przemyślu”. Jest to kolejna umowa w ramach projektu pn.: „Rozbudowa sieci wodociągowej  i kanalizacyjnej na terenie miasta Przemyśla” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 2.3 „Gospodarka wodno – ściekowa w aglomeracjach” oś priorytetowa II „Ochrona środowiska w tym adaptacja do zmian klimatu”, Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020.

 • fot. Grzegorz Karnas.jpeg Zapraszamy do udziału w anonimowej ankiecie dotyczącej planowania nowych działań kulturalnych na pograniczu polsko-słowackim. 27-10-2017 14:55

  Zapraszamy do udziału w anonimowej ankiecie dotyczącej planowania nowych działań kulturalnych na pograniczu polsko-słowackim.

 • ul. Pasterura po remoncie (2).jpeg Zakończony został remont ulicy Ludwika Pasteura 03-11-2017 14:18

  W piątek, 3 listopada Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma wraz ze swoimi Zastępcami - Grzegorzem Hayderem i Januszem Hamryszczakiem dokonali końcowego odbioru inwestycji.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 • panorama_z wieży.jpeg Budżet Obywatelski Miasta Przemyśla 2018 - INFORMACJA 30-10-2017 15:13

  W związku z trwającymi uzgodnieniami z Zarządami Osiedli dotyczącymi złożonych projektów do Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na rok 2018, uprzejmie informujemy, że lista zadań do realizacji zostanie ogłoszona 6 listopada 2017 roku.

 • UE.jpeg Informacja o realizacji projektu pn. „Ochrona obiektów dziedzictwa kulturowego miasta Przemyśla oraz zwiększenie ich atrakcyjności” 11-10-2017 08:27

  Gmina Miejska Przemyśl w partnerstwie z Klasztorem św. Marii Magdaleny Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych Franciszkanie w Przemyślu realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Ochrona obiektów dziedzictwa kulturowego miasta Przemyśla oraz zwiększenie ich atrakcyjności”.

 • DSC_0668.jpeg Zakończono przebudowę ul. Tatarskiej 01-10-2017 23:24

  Prace remontowe na ul. Tatarskiej w Przemyślu zostały zakończone.

 • sosw_nr_1_wstęp.jpeg Kolejny obiekt oświatowy po termomodernizacji 21-09-2017 16:06

  Około 150-letni budynek internatu w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym Nr 2 dla Niesłyszących i Słabosłyszących został wyremontowany w ramach projektu "Termomodernizacja obiektów oświatowych miasta Przemyśla" dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. W uroczystym zakończeniu prac przygotowanym przez dyrekcję, nauczycieli i młodzież placówki wziął udział wicewojewoda podkarpacki Piotr Pilch, Prezydent Miasta Robert Choma wraz ze swoim zastępcą Grzegorzem Hayderem, Wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej w Przemyślu Adamem Łozińskim i ks. prałat Artur Janiec, a  także wiele innych osób wspierających od lat szkołę.

 • 3a.jpeg PGNiG wyremontuje ul. Pasteura 20-09-2017 12:24

  W poniedziałek, 18 września Prezydent Miasta Przemyśla wraz ze swoim Zastępcą Grzegorzem Hayderem oficjalnie przekazali wykonawcy plac budowy i zaraz po tym rozpoczęły się prace, które planowo mają potrwać 21 dni.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl