2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wehikuł Czasu z okazji Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego

Koło Przewodników Turystycznych PTTK w Przemyślu
zaprasza mieszkańców Przemyśla, gości i turystów na VII edycję obchodów
„Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego”
obchody pt. „WEHIKUŁ CZASU”
odbędą się 21 lutego 2014 r. w godzinach od 18:00 do 21:00 rozpoczęcie na Rynku przy Bramie Rycerskiej


„Wehikuł czasu” pozwoli uczestnikom obchodów cofnąć się w czasie do 1914 roku i zwiedzić z przewodnikami: – Kościół Karmelitów Bosych, Archikatedrę Greckokatolicką, Przemyską Bibliotekę Publiczną w której to na sali balowej odbędą się koncerty muzyczne i występy taneczne.
W Muzeum Historii Miasta Przemyśla pokazane będzie nasze miasto w czasie Galicji, a w podziemiach Kościoła O.O. Franciszkanów zobaczymy wystawę figur z Ołtarza Głównego tegoż Kościoła.
Klimat tamtych czasów będzie można poczuć nie tylko poprzez zwiedzanie, ale także konsumpcję potraw z czasów Galicji oraz dzięki innym atrakcjom.

 

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl