11 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Eliminacje Family Cup w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie na przemyskim stoku

Już po raz 19 z rzędu startują Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie Family Cup! To największa w Polsce impreza dla amatorów, z eliminacjami regionalnym w całej Polsce (23 02 2014 w Przemyślu) i wielkim finałem, który odbędzie się w - Kluszkowcach.

Zapraszamy wszystkich pasjonatów "białego szaleństwa", nie ważne czy dwu-, czy jedno-deskowego, bo mamy propozycję w kalendarzu dla wszystkich. Oczywiście jak to bywa w tradycji zawodów Family Cup, do startów zachęcamy całe rodziny jak i indywidualnych narciarzy. Oprócz sprzętu i uśmiechu, zabierzcie ze sobą znajomych, rodzinę i przyjaciół - gwarantujemy dobrą zabawą dla wszystkich - zarówno uczestnikom jak i kibicom.

I nie zapomnijcie również o nagrodach.  Przypominamy, że losowanie nagród rzeczowych (m.in. urządzenia firmy Karcher, odzież sportowa, smary narciarskie, rękawiczki, czapki, bielizna termoaktywna, plecaki, sprzęt
turystyczny) odbywa się wśród wszystkich uczestników zawodów, niezależnie od zajętego miejsca. Specjalną nagrodę staramy się też rozlosować wśród wszystkich drużyn startujących w klasyfikacji rodzinnej. Nie zapomnieliśmy również o nagrodach sportowych pierwszych -  6 miejsc w każdej kategorii wiekowej gwarantowane (puchary i dyplomy).

 

Informacje nt. zawodów w Przemyślu

Data: 23 lutego 2014 roku
Miejsce imprezy: Stok narciarski w Przemyślu , ul. Pasteura górna stacja, lub ul. Sanocka dolna stacja (duży parking)

Biuro zawodów czynne: od 8.30 przy „oślej łączce”

Planowany start: godz. 10.00

Wpisowe: 20,00 zł/osoba ( zapis w dniu zawodów 30,00 zł)

Zapisy: www.zawody.posir.pl lub www.familycup.pl, ewentualnie mailowo: 

Informacje telefoniczne: 667 942 505 Robert Kazimir

Dla uczestników ciepły poczęstunek oraz atrakcyjne nagrody.


Robert Kazimir
Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

 

Opublikował:  | Data publikacji: 07-02-2014 15:22
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 06-03-2014 12:35