-3.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ferie zimowe w MDK

W dniach 20. – 31.01.2014 r.  w okresie ferii zimowych  w MDK w Przemyślu odbyła się półkolonia organizowana dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zajęciach wzięło udział około 80 dzieci.

W ramach półkolonii prowadzone były zajęcia taneczno - ruchowe, zajęcia na świeżym powietrzu, warsztaty artystyczne i filmowe oraz organizowane były wycieczki integracyjne, a także sportowe szaleństwa.

Dzieci odwiedziły  m. in. Lecznicę dla zwierząt, były z wizytą w Zespole Parków Krajobrazowych, ciekawie spędziły czas na warsztatach muzealnych, ikonograficznych i szachowych, a także aktywnie brały udział w zajęciach na basenie i na lodowisku.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl