2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

II edycja projektu Klub Młodych Liderów

Stowarzyszenie „Młody Mołodycz” zaprasza osoby, dla których wolontariat jest czymś więcej niż tylko sposobem na zabicie nudy, a własny rozwój stawiają na pierwszym miejscu, do udziału w II edycji projektu Klub Młodych Liderów.

Poszukujemy 20 aktywnych uczestników, którzy po udziale w tygodniowych warsztatach w Nowym Sączu staną na czele lokalnych Klubów Młodych Liderów. Zadaniem każdego z Klubów będzie realizacja własnych działań, na które otrzymają dofinansowanie z budżetu projektu. Działania mogą być dowolne, muszą jednak odpowiadać na potrzeby ludzi i miejsc, w których mieszkacie! Projekt kończy wizyta studyjna – uczestnicy odwiedzą wszystkie grupy KML, zakończona targami w Jarosławiu. Targi KML będą okazją do podzielenia się doświadczeniami, zainspirowania pomysłami i zachęcenia innych do pracy na rzecz społeczeństwa obywatelskiego.
 
Żeby zgłosić się do udziału w projekcie wystarczy wejść na stronę www.liderzy.org i wypełnić ankietę rekrutacyjną, znajdującą się w zakładce Zgłoś się! Na zgłoszenia czekamy do 16 lutego 2014 roku.
 
Projekt jest współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej, dlatego udział w nim jest całkowicie bezpłatny.

Szczegółowe informacje o projekcie dostępne są na stronie internetowej www.liderzy.org oraz  http://wiadomosci.ngo.pl/wiadomosci/957401.html.

 

PDFInformacja o rekrutacji

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl