15 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

II edycja projektu Klub Młodych Liderów

Stowarzyszenie „Młody Mołodycz” zaprasza osoby, dla których wolontariat jest czymś więcej niż tylko sposobem na zabicie nudy, a własny rozwój stawiają na pierwszym miejscu, do udziału w II edycji projektu Klub Młodych Liderów.

Poszukujemy 20 aktywnych uczestników, którzy po udziale w tygodniowych warsztatach w Nowym Sączu staną na czele lokalnych Klubów Młodych Liderów. Zadaniem każdego z Klubów będzie realizacja własnych działań, na które otrzymają dofinansowanie z budżetu projektu. Działania mogą być dowolne, muszą jednak odpowiadać na potrzeby ludzi i miejsc, w których mieszkacie! Projekt kończy wizyta studyjna – uczestnicy odwiedzą wszystkie grupy KML, zakończona targami w Jarosławiu. Targi KML będą okazją do podzielenia się doświadczeniami, zainspirowania pomysłami i zachęcenia innych do pracy na rzecz społeczeństwa obywatelskiego.
 
Żeby zgłosić się do udziału w projekcie wystarczy wejść na stronę www.liderzy.org i wypełnić ankietę rekrutacyjną, znajdującą się w zakładce Zgłoś się! Na zgłoszenia czekamy do 16 lutego 2014 roku.
 
Projekt jest współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej, dlatego udział w nim jest całkowicie bezpłatny.

Szczegółowe informacje o projekcie dostępne są na stronie internetowej www.liderzy.org oraz  http://wiadomosci.ngo.pl/wiadomosci/957401.html.

 

PDFInformacja o rekrutacji (174,27KB)

JPGNULL (103,29KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 06-02-2014 12:44
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 25-11-2014 12:26