1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Czwarta edycja polsko - ukraińskiej konferencji w Krasiczynie

Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza przy współorganizacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego i organizacyjnym wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego oraz Prezydentem Miasta Przemyśla mają zaszczyt zaprosić Państwa na czwartą już edycję Konferencji:

„Granica polsko-ukraińska. Szansa czy bariera rozwoju społecznego i gospodarczego.
Współpraca transgraniczna – doświadczenia, wnioski, perspektywy”.

 

Tradycyjnie już, w dniach 27-28.03.2014 r., w zespole pałacowo-parkowym zbiorą się przedstawiciele władz, instytucji rządowych, reprezentanci świata biznesu, firmy i przedsiębiorcy, aby przeanalizować bieżącą sytuację ekonomiczną i wytoczyć nowe szlaki rozwoju polsko-ukraińskich stosunków gospodarczych w kontekście transgranicznym i bilateralnym.

Celem tej pracy jest poprawa warunków rozwoju przedsiębiorczości oraz rozwój sieci kontaktów i wzajemnych relacji. Jesteśmy przekonani, że obecna edycja wydarzenia, tak jak poprzednie, okaże się sukcesem i będzie miała pozytywny wpływ na budowanie polsko-ukraińskich relacji biznesowych.

Konferencja jest jednym z najważniejszych wydarzeń gospodarczych w regionie transgranicznym. Jest ona świetną okazją do zaprezentowania przez firmy ich dorobku i nawiązania nowych kontaktów handlowych.


Rejestracja do udziału na stronie internetowej Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej (http://www.pol-ukr.com/kolejna-edycja-konferencji-w-krasiczynie/)

Serdecznie zapraszamy do udziału.
Osoby upoważnione do kontaktów:


Dyrektor Generalny PUIG:                                               Koordynator
Andrzej Drozd                                                               Bartosz Przygoda
Tel. +48 796 093 863                                                     Tel. +48 502 388 568
E-mail:                                  E-mail:

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl