2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Polski Instytut Sztuki Filmowej nagradza kreatywnych filmowców

W roku 2014 Polski Instytut Sztuki Filmowej po raz siódmy nagrodzi tych, którzy w znaczący sposób wpływają na zainteresowanie polskim kinem i pracują na sukces naszej kinematografii. Tych, którzy z pasją i poświęceniem propagują wiedzę o filmie, edukują młodego widza, publikują książki na temat kinematografii, organizują festiwale i przeglądy, promują polskie filmy w kraju i zagranicą, osoby i instytucje, które w szczególny sposób wyróżniły się w 2013 roku w promocji sztuki filmowej.

Kandydatów do Nagród PISF należy zgłaszać w terminie od 27 stycznia do 3 marca 2014 r. za pośrednictwem Internetowego Systemu Składania Wniosków dostępnego na stronie https://wnioski.pisf.pl, wypełniając formularz w formie elektronicznej.
Ogłoszenie zwycięzców odbędzie się we wrześniu 2014 roku podczas 39 Festiwalu Filmowego w Gdyni, w trakcie uroczystej gali, która zgromadzi całe środowisko filmowe. Laureaci otrzymają statuetkę autorstwa Piotra Michnikowskiego oraz nagrody pieniężne w wysokości 15 000 z.
Więcej informacji można uzyskać bezpośrednio na stronie internetowej: http://www.pisf.pl

 

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl