16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Honorowy Brylantowy Klucz dla Roberta Chomy Prezydenta Miasta Przemyśla

W sobotę 25 stycznia br. w Rzeszowie odbyła się uroczysta gala Konkursu o Brylantowy Klucz podczas, której wręczone zostały statuetki dla najlepszych zarządców nieruchomości w województwie podkarpackim. Kapituła złożona z laureatów poprzednich jedenastu edycji Konkursu o Brylantowy Klucz, a więc prawdziwych ekspertów, zdecydowała, że najlepszym zarządcą nieruchomości w regionie za miniony rok jest Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej w Przemyślu. Brylantowe Klucze zwycięzcom wręczył Stanisław Sowa, redaktor naczelny Gazety Codziennej „Nowiny”.

Przyznano także Honorowy Brylantowy Klucz, a otrzymał, go Robert Choma, Prezydent Miasta Przemyśla m.in. za umiejętne wykorzystanie środków unijnych na inwestycje budowlane i modernizacyjne w mieście. Podczas tego wydarzenia niejednokrotnie Przemyśl był wymieniany jako lider w wykorzystaniu środków unijnych czego potwierdzeniem są rankingi zarówno regionalne, jak i ogólnopolskie. Statuetkę w imieniu Prezydenta Chomy odebrał Grzegorz Hayder Zastępca Prezydenta Miasta. Prowadzenie gospodarki mieszkaniowej i innych inwestycji w Przemyślu jest trudne, bo jest to miasto zabytkowe. Pomimo tego na 12 projektów w Regionalnym Programie Operacyjnym Woj. Podkarpackiego aż 10 zakwalifikowało się z Przemyśla. Dzięki temu otrzymaliśmy blisko 5 mln zł dofinansowania na modernizację i rewitalizację zabytkowych budynków mieszkalnych – wyliczał podczas Gali Grzegorz Hayder.

JPGHonorowy Brylantowy Klucz dla Roberta Chomy Prezydenta Miasta Przemyśla (fot. Gazeta Codzienna "Nowiny")

JPGHonorowy Brylantowy Klucz dla Roberta Chomy Prezydenta Miasta Przemyśla (fot. Gazeta Codzienna "Nowiny")

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl