10 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Integracja organizacji pozarządowych

W dniu 18.01.2014 r. w Hotelu Accademia odbyło się spotkanie noworoczno-opłatkowe trzech organizacji pozarządowych działających na terenie miasta Przemyśla i powiatu przemyskiego, a to: Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Przemyskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Przemyskiego Koła Terenowego Nr 15. W spotkaniu tym wzięli udział przedstawiciele Sejmu RP, Starostwa Powiatowego i Urzędu Miejskiego w Przemyślu, którzy złożyli życzenia zebranym, a Pani Prezes PZERiI-PUTW Helena Warda otrzymała piękną wiązankę kwiatów od Posła na Sejm RP Marka Rząsy w uznaniu za działalność społeczną i z okazji urodzin.
Zarząd PSD Przemyskiego Koła Terenowego Nr 15 uhonorował Zarząd Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Statuetką ,,Super Przemyski Niedźwiadek” przyznawaną dla osób fizycznych, urzędów, firm i organizacji za zasługi i współpracę na rzecz PSD Przemyskiego Koła Terenowego Nr 15 w Przemyślu. Organizacje te współpracują ze sobą od kilku lat zwłaszcza, że członkowie tych organizacji są zrzeszeni w obu tych organizacjach.  Statuetkę odebrała Pani Prezes PZERiI Helena Warda, a wręczył ją w imieniu diabetyków Prezes PSD Koła Terenowego Nr 15 Jan Zrajko.
Za duży wkład pracy społecznej na rzecz PSD Przemyskiego Koła Terenowego Nr 15 w Przemyślu zarząd uhonorował statuetkami "Przemyski Niedźwiadek" Danutę Majchrowicz, Marię Niedźwiedź i Krystynę Stanisławek.
Zarząd Główny Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Bydgoszczy przyznał dla Anny Jezierskiej, Zbigniewa Majchrowicza i Ireny Misiuk medale XXX-lecia Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków oraz 10 dyplomów uznania za szczególne zasługi w rozwoju stowarzyszenia i niesienia szczytnej idei pomocy ludziom chorym na cukrzycę w Polsce. Odznaczenia zasłużonym wręczył Prezes Zarządu Koła Jan Zrajko.
W trakcie tego spotkania nastąpiła integracja członków tych organizacji, odmówiono wspólną modlitwę, składano sobie życzenia łamiąc się opłatkiem  i przy dźwiękach muzyki serwowanej przez DJ bawiono się wesoło.
 
Jan Zrajko

JPGNULL (77,06KB)

JPGNULL (75,18KB)

JPGNULL (100,86KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 23-01-2014 15:04
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 30-05-2014 13:43