-4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Prezydent wziął udział w spotkaniach opłatkowych

Mszą św. w kościele p.w. św. Józefa w Przemyślu w niedzielę 19 stycznia br. rozpoczęło się uroczyste spotkanie opłatkowe zorganizowane po raz pierwszy wspólnie – co podkreślił w swoim wystąpieniu Prezydent Choma – przez  Związek Sybiraków III RP oraz Związek Sybiraków Oddział w Przemyślu.

W czwartek 16 stycznia br. Robert Choma Prezydent Miasta wziął udział w tradycyjnym spotkaniu opłatkowym ze wspólnotą akademicką Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu. Części duchowej spotkania przewodniczył J.E. ks. biskup dr Stanisław Jamrozek. W spotkaniu uczestniczyli również radni Rady Miejskiej zaproszeni goście oraz studenci.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl