22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

22 Finał WOŚP w Przemyślu

Najbliższa styczniowa niedziela (12 stycznia) to finał największej akcji charytatywnej w Polsce, czyli Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku odbywa się on pod hasłem Na ratunek - na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Na ulice Przemyśla wyruszy w tym dniu 100 wolontariuszy, zbierających datki na ten cel, a na Rynku Starego Miasta oraz w Galerii Sanowa będą trwały koncerty i inne wydarzenia wspierające akcję. Jak co roku w Klubie Niedźwiadek od godziny 16.00 będzie trwała aukcja przedmiotów przekazanych przez instytucje i osoby prywatne.

Impreza w Galerii Sanowej rozpocznie się o 10.00, a przez cztery następne godziny zaprezentują się przemyskie przedszkolaki, wokaliści ze szkół, tancerze i wokaliści z MDK, służby ratownicze przeprowadzą symulację akcji ratunkowej, a DJ-Jordan poprowadzi imprezę z konkursami karaoke.

Na scenie w Rynku od godziny 15.00 zaprezentują się wokaliści przemyskich szkół i placówek kulturalnych, a następnie zespoły: Przemyskie Niedźwiadki, X-Trio, Rejestr, Misnamed, Beer Blues Band. W Przemyślu i w całej Polsce zakończymy 22. Finał WOSP o 20.00 Światełkiem do nieba.

Jak co roku przemyski sztab WOSP mieści się w Młodzieżowym Domu Kultury, a jego szefem jest Stanisław Karszyń. Imprezę swoim patronatem objął Prezydent Miasta Robert Choma.

JPGNULL (502,92KB)

JPGNULL (90,09KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 08-01-2014 11:25
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 06-03-2014 12:34