16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przemyślanka finalistką tegorocznego konkursu Doodle 4 Google

Jeszcze przez dwa dni (do 9 stycznia) można oddawać głosy w konkursie Doodle 4 Google 2013. Wśród 15 finałowych prac wyłonionych spośród 25 tysięcy nadesłanych z całej Polski znalazł się rysunek uczennicy z Przemyśla, Michaliny Lizoń ze Szkoły Podstawowej Nr 16. Tegoroczny konkurs odbywa się pod hasłem "Mój pomysł na pomaganie innym", a zwycięska praca zastąpi logo Google na stronie głównej wyszukiwarki 12 stycznia 2014 r., przez cały dzień.

To jednak nie jedyna nagroda w Doodle 4 Google. Zwycięzca otrzyma stypendium na rozwój artystyczny w wysokości 15 000 złotych, a jego szkoła otrzyma grant technologiczny w wysokości 25 000 złotych. Wszyscy finaliści otrzymają sprzęt komputerowy i będą honorowymi gośćmi gali wręczenia nagród.

Głosujemy na stronie www.google.pl/doodle4google

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl