-4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Konkurs na realizację w 2014 roku zadań z zakresu sportu na terenie miasta Przemyśla

nformujemy o ogłoszeniu konkursu ofert na realizację w 2014 roku zadań z zakresu podnoszenia sportowego poziomu klubów sportowych, wspierania ich uczestnictwa w rozgrywkach ligowych i turniejach oraz pomoc w modernizacji i utrzymaniu klubowej bazy sportowej.

Oferty należy składać w URZĘDZIE MIEJSKIM W PRZEMYŚLU, RYNEK 1, w Kancelarii Ogólnej, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 grudnia 2013 r.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Edukacji i Sportu, ul. W. Łukasińskiego 7,
tel. 16 675-21-05

 

Wzór wniosku stanowi załącznik nr 1 do Uchwały Nr 294/2010 Rady Miejskiej w Przemyślu z dnia 10 listopada 2010 r. i jest dostępny na stronie internetowej www.przemysl.pl w zakładce sport-dokumenty/wnioski do pobrania.

 

PDFNULL

DOTNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl