2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Emisja filmu „Ziemia Przemyska – Tradycja i Fantazja” w TVP RZESZÓW

Już jutro 14 grudnia br. o godz. 18.00 na antenie TVP Rzeszów wyemitowany zostanie film pod tytułem „Ziemia Przemyska – Tradycja i fantazja” w reżyserii Przemyślanina Jana Miszczaka. Akcja filmu „Ziemia Przemyska – Tradycja i Fantazja” rozgrywa się w niezwykłej wiosce, która nie figuruje w żadnym administracyjnym spisie. To tajemnicza Wioska Fantasy, malowniczo położona na skraju lasu w Kuńkowcach pod Przemyślem, którą zbudowała grupa zapaleńców, wielkich pasjonatów fantastyki.

W wiosce trwa zainscenizowana walka, którą przerywa pojawienie się u wrót rozśpiewanych i roztańczonych zespołów folklorystycznych „Trójczyce” i Orzechowiacy”, jednych z najlepszych w powiecie przemyskim. Towarzyszy im działająca w Żurawicy znana Harcerska Orkiestra Dęta Hufca Ziemi Przemyskiej, mająca status reprezentacyjnej orkiestry Komendy Chorągwi Podkarpackiej ZHP.

W miejsce bitwy w wiosce rozpoczyna się wspaniały koncert.
 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl