8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Miasto Przemyśl Inwestorem Roku w Województwie Podkarpackim

Podczas uroczystej gali 12 grudnia br. w Rzeszowie odbyło się rozdanie nagród w zorganizowanym już po raz VI - Rankingu Gmin Podkarpacia – Złota Setka. Miasto Przemyśl otrzymało nagrodę lidera kategorii „INWESTOR ROKU”.

Podczas tego wydarzenia wręczone zostały również wyróżnienia dla najaktywniejszych samorządów na Podkarpaciu. Miasto Przemyśl uplasowało się na VIII miejscu w klasyfikacji ogólnej. Opracowanie, które posłużyło do przygotowania wyników plebiscytu „Aktywna Gmina Podkarpacia” opierało się o dane statystyczne za 2012 rok, a przygotowali je wspólnie Wyższa Szkoła Zarządzania oraz Gazeta Codzienna Nowiny – organizatorzy Konkursu. W imieniu Prezydenta Miasta w uroczystości udział wzięła Pani Małgorzata Gumienny pracownik Wydziału Funduszy Europejskich i Strategii Rozwoju.

W specjalnym wywiadzie dla Dziennika „Nowiny” Grzegorz Hayder Zastępca Prezydenta Miasta podkreślał, iż nagroda to efekt między innymi konsekwentnej realizacji przyjętych dokumentów strategicznych Miasta Przemyśla. Dodał, iż powodzenie wielu przedsięwzięć to przede wszystkim dobrze przygotowane wnioski, które zyskały uznanie instytucji wspierających realizację projektów. 

W załączeniu do niniejszej informacji zamieszczamy całą treść rozmowy. Wszystkim Podkarpackim Samorządom nagrodzonym w Plebiscycie Aktywna Gmina Podkarpacia „Złota Setka” gratulujemy zajętych miejsc.

Wyniki Rankingu „Aktywna Gmina Podkarpacia” 

JPGMiasto Przemyśl Inwestorem Roku w Województwie Podkarpackim (fot. nowiny24.pl) (34,79KB)

JPGMiasto Przemyśl Inwestorem Roku w Województwie Podkarpackim (fot. nowiny24.pl) (32,51KB)

JPGMiasto Przemyśl Inwestorem Roku w Województwie Podkarpackim (2,20MB)

JPGMiasto Przemyśl Inwestorem Roku w Województwie Podkarpackim (7,55MB)

Opublikował:  | Data publikacji: 13-12-2013 08:46
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 06-03-2014 12:45