7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zaproszenie na Paradę Aniołów

W tym roku po raz kolejny organizujemy imprezę plenerową „Wielką Paradę Aniołów pod przewodnictwem Trzech Króli”.
Będzie ona miała trochę inny przebieg niż w ubiegłym roku. Rozpocznie się w Rynku naszego miasta w dniu 6 stycznia 2014 r. o godz. 13.30 koncertem kolęd, podczas którego zostaną nagrodzone stroje anielskie oraz zostanie wręczona statuetka „Anioła Dobroci”. Następnie po uroczystym pokłonie Trzech Króli przy Żłóbku o godz. 15-tej rozpocznie się przemarsz Orszaku Królewskiego ul. Kazimierzowską i ul. Franciszkańską w stronę Archikatedry, gdzie o godz. 15.30 zostanie odprawiona Msza Św. pod przewodnictwem Ks. Bpa Adama Szala.

W związku z tym organizujemy konkurs na „Najciekawsze przebranie anielskie”.  Jest  on skierowany do wszystkich mieszkańców Przemyśla – dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Podczas koncertu poprzedzającego Paradę, spośród przybyłych „ANIOŁOW” zostaną wybrane i nagrodzone trzy najciekawsze stroje przez Jury, powołane przez organizatorów.   
Oceniane będą tylko prace indywidualne. Głównym kryterium oceny będzie oryginalność i nieszablonowe przedstawienie postaci anielskiej.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału we wspólnym kolędowaniu, konkursie  na własny strój anielski, oraz wędrówce z Orszakiem Trzech Króli.

Dokładne informacje będą dostępne od 08 grudnia 2013 r. na stronie internetowej oratorium: www.przemysl.michalitki.pl
                                              
Katolicka Świetlica Profilaktyczno – Wychowawcza „ORATORIUM”
Zgromadzenia Sióstr Św. Michała Archanioła


 

JPGNULL

Opublikował:  | Data publikacji: 04-12-2013 14:37
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 20-05-2014 10:16