2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Prezydent uczestniczył w wizji lokalnej Komisji Bezpieczeństwa i Organizacji Ruchu Drogowego na terenie Zarządu osiedla Nr 18 „Rycerskie”

W piątek 29 listopada br. Robert Choma wziął udział w wizji lokalnej Komisji Bezpieczeństwa i Organizacji Ruchu Drogowego, która miała miejsce na terenie Zarządu Osiedla Nr 18 „Rycerskie”. W spotkaniu uczestniczyli również: podkomisarz Robert Marszałek Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej w Przemyślu, Jacek Cielecki Dyrektor Zarządu Dróg Miejskich w Przemyślu, Andrzej Stasicki Naczelnik Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg wraz z pracownikami, Jan Jarosz Dyrektor Kancelarii Prezydenta Miasta, Rady Miejskiej i Współpracy z Zarządami Osiedli oraz Maciej Iwaszkiewicz Naczelnik Wydziału Geodezji Kartografii i Katastru. Spotkanie odbyło się na wniosek Jerzego Gieca Przewodniczącego Zarządu Osiedla Nr 18, który również jego był uczestnikiem.

Podczas wyjazdu dokonano wizji w terenie, której celem było zbadanie możliwości przeniesienia przystanku autobusowego w inne miejsce przy ul. Bielskiego. Komisja  przyjrzała się również sprawie modernizacji drogi łączącej ul.  Bielskiego z ul. Skorupki.

JPGKomisja Bezpieczeństwa i Organizacji Ruchu Drogowego (fot. Rafał Porada)

JPGKomisja Bezpieczeństwa i Organizacji Ruchu Drogowego (fot. Rafał Porada)

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl