13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Prezydent uczestniczył w wizji lokalnej Komisji Bezpieczeństwa i Organizacji Ruchu Drogowego na terenie Zarządu osiedla Nr 18 „Rycerskie”

W piątek 29 listopada br. Robert Choma wziął udział w wizji lokalnej Komisji Bezpieczeństwa i Organizacji Ruchu Drogowego, która miała miejsce na terenie Zarządu Osiedla Nr 18 „Rycerskie”. W spotkaniu uczestniczyli również: podkomisarz Robert Marszałek Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej w Przemyślu, Jacek Cielecki Dyrektor Zarządu Dróg Miejskich w Przemyślu, Andrzej Stasicki Naczelnik Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg wraz z pracownikami, Jan Jarosz Dyrektor Kancelarii Prezydenta Miasta, Rady Miejskiej i Współpracy z Zarządami Osiedli oraz Maciej Iwaszkiewicz Naczelnik Wydziału Geodezji Kartografii i Katastru. Spotkanie odbyło się na wniosek Jerzego Gieca Przewodniczącego Zarządu Osiedla Nr 18, który również jego był uczestnikiem.

Podczas wyjazdu dokonano wizji w terenie, której celem było zbadanie możliwości przeniesienia przystanku autobusowego w inne miejsce przy ul. Bielskiego. Komisja  przyjrzała się również sprawie modernizacji drogi łączącej ul.  Bielskiego z ul. Skorupki.

JPGKomisja Bezpieczeństwa i Organizacji Ruchu Drogowego (fot. Rafał Porada) (1,52MB)

JPGKomisja Bezpieczeństwa i Organizacji Ruchu Drogowego (fot. Rafał Porada) (2,27MB)

Opublikował:  | Data publikacji: 29-11-2013 11:02
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 06-03-2014 12:38