8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

"SZLACHETNA PACZKA 2013" po raz czwarty już w Urzędzie Miejskim w Przemyślu!

Szanowni Państwo,

Już czwarty rok z rzędu, my jako pracownicy samorządowi, włączamy się do ogólnopolskiej akcji SZLACHETNA PACZKA 2013. W roku 2013 również pragniemy pokazać, że nie jest nam obojętny los potrzebujących rodzin naszego miasta.

W poprzednich latach do zbiórki włączyli się Prezydenci wraz z pracownikami urzędu, Prezesi spółek i część Radnych. Z zebranych pieniędzy pracownicy urzędu zakupili m.in. kuchenkę gazową,  zestaw garnków, wersalkę, które trafiły za pośrednictwem wolontariuszy akcji do losowo wybranej rodziny.

Podczas wcześniejszych zbiórek w naszym mieście oraz powiecie przemyskim nie było rodziny, która by nie została obdarowana paczką od darczyńców. To dzięki Wam Święta dla tych osób były radosne, a My udowodniliśmy, że potrafimy się zjednoczyć we wspólnym celu.

W Przemyślu na naszą pomoc czeka wiele rodzin. W tym roku znowu pokażmy naszą wrażliwość i serce. Przyda się każda przysłowiowa złotówka. Zwracamy się z apelem do każdego pracownika o datek przynajmniej 5 zł. Pieniądze prosimy przekazać do Wolontariusza Szlachetnej Paczki Elżbiety Dobrowolskiej – pracownika Wydziału Organizacji Kadr i Kontroli w terminie do 4 grudnia 2013r.

Opublikował:  | Data publikacji: 27-11-2013 12:44
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 05-01-2014 20:46