2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Podsumowanie kwesty na rzecz cmentarza w Mościskach

W tym roku 1 i 2 listopada, już po raz drugi, kwestowano na przemyskim Cmentarzu Głównym i Zasańskim, aby móc przeprowadzić prace remontowo-konserwatorskie na Starym Polskim Cmentarzu w Mościskach na Ukrainie, gdzie spoczywają m.in. polscy powstańcy i żołnierze polegli w obu wojnach światowych.

Zbiórkę datków zorganizowało  Stowarzyszenie Przyjaciół Mościsk i Kresów Wschodnich w Przemyślu  na podstawie pozwolenia  Ministra Administracji Cyfryzacji - decyzja Nr 393/2013 z dnia 16 pażdziernika 2013 r. Dwudziestu czterech  kwestujących członków Stowarzyszenia i 2 wolontariuszy  zebrało datki na łączną  kwotę 6 375 zł.

Zarząd Stowarzyszenia składa serdeczne podziękowanie wszystkim ofiarodawcom za hojność i życzliwość jakiej zaznali  kwestujący członkowie Stowarzyszenia.

 

Z wyrazami szacunku

Tadeusz Król
Prezes Stowarzyszenia
 

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl