-3.7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Pasowanie na ucznia w Szkole Podstawowej Nr 5 im. Bohaterów Września w Przemyślu

W szkole Podstawowej nr 5 im. Bohaterów Września w Przemyślu odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia. Pani dyrektor Małgorzata Ziober powitała zgromadzonych Rodziców, Babcie i Dziadków wraz z pierwszoklasistami, którzy  z wypiekami na twarzy czekali na jeden z ważniejszych dni w ich szkolnym życiu. Następnie, dzieci podczas części oficjalnej, w obecności uroczystej oprawy pocztu sztandarowego i dźwięków werbli, odśpiewały wszystkie zwrotki hymnu państwowego. W dalszej części zaprezentowały swoje umiejętności taneczne, jak i wokalne występując z programem artystycznym, przygotowanym pod kierunkiem wychowawcy klasy Pani Bożeny Makary. Otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki. Potem wraz z najbliższymi udały się na poczęstunek. 

Pasowanie przebiegało w podniosłej i uroczystej atmosferze. Nie zabrakło jednak tańców, wspaniałej oprawy muzycznej i radosnego śmiechu, towarzyszącego całej imprezie.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl