16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kanwa przedsiębiorczych – projekt dla przedsiębiorców.

4 listopada ruszył półroczny projekt kierowany do przyszłych i młodych przedsiębiorców „Kanwa Przedsiębiorczych". Mecenat wszystkich działań objął Podkarpacki Bank Spółdzielczy.

    Celem przedsięwzięcia jest edukacja oparta o wiedzę ekspercką dostępną w serwisie z platformą e-learningową www.kanwaprzedsiebiorczych.pl. Rozszerzeniem serwisu będzie cykl bezpłatnych ogólnopolskich konferencji, organizowanych na uczelniach partnerskich w sześciu miastach: Rzeszowie, Przemyślu, Krośnie, Warszawie, Wrocławiu i w Krakowie.

    W ramach projektu został uruchomiony również konkurs, którego głównym celem jest stworzenie biznes modelu. Rejestracja do konkursu rozpoczęła się 4 listopada 2013 r. Na przestrzeni sześciu miesięcy uczestnicy będą rozwiązywać zadania przygotowane przez specjalistów. Kapituła konkursu przyzna dwie nagrody główne, które zwycięzcy będą mogli przeznaczyć na stworzenie lub rozwój biznesu. Łączna pula nagród wynosi 100 000 zł.

    Do tworzenia „Kanwy Przedsiębiorczych"  zostali zaproszeni eksperci specjalizujący się m.in. w startupach, marketingu, przepisach prawa, sprzedaży oraz w tworzeniu modelu biznesowego w oparciu o Canvas Business Model Generation autorstwa Alexa Osterwaldera.

    Specjalistyczną wiedzą będą się dzielić praktycy biznesu, m.in. Paweł Tkaczyk, Mateusz Tułecki, Szymon Surmacz czy Michał Sadowski. Uczestnicy konferencji będą mogli wziąć udział w specjalistycznych warsztatach, związanych z tworzeniem i rozwojem firmy.

     Szczegółowe informacje o projekcie i konkursie będą na biężąco aktulizowane na niniejszej stronie projektu: https://kanwaprzedsiebiorczych.pl/, a aktualności oraz informacje o konferencjach i dodatkowych działaniach dla czytelników serwisu będą publikowane na oficjalnym fanpage projektu: www.facebook.com/KanwaPrzedsiebiorczych.

Opublikował:  | Data publikacji: 12-11-2013 11:52
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 20-12-2013 11:10