8.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

I Otwarty Turniej Grand Prix weteranów w tenisie stołowym województwa Podkarpackiego

W Przemyślu w dniu 10 listopada w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji  odbył się I Otwarty Turniej Grand Prix  weteranów w tenisie stołowym województwa Podkarpackiego pod Honorowym  Patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla Pana  Roberta Chomy i Konsula Honorowego Ukrainy w Rzeszowie Pana Jerzego Krzanowskiego.  W zawodach  wzięło udział 58 zawodników  z Polski i Ukrainy.  W uroczystości  otwarcia turnieju udział wzięli  :

- Przewodniczący Rady Miejskiej w Przemyślu Pan Jan Bartmiński

- Z-ca Naczelnika Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miejskiego Przemyślu  Pan Zbigniew Rużycki

- Przewodniczący Komisji Turystki i Sportu Rady Miejskiej w Przemyślu Pan  Tomasz Schabowski

- Członek Zarządu Podkarpackiego Związku Tenisa Stołowego                                                                                                                    – Przewodniczący podokręgu Przemyśl Pan Kazimierz Skoczylas

- Przewodniczący Obwodowej Federacji Tenisa Stołowego we Lwowie Pan Witalij Synczuk

Najstarszym uczestnikiem turnieju był Pan Emil Bator z Rzeszowa, który skończył 76 lat i otrzymał specjalną nagrodę  ufundowaną  przez  Pana Piotra Tomańskiego  posła  na Sejm RP.

 

 

W poszczególnych kategoriach zwyciężyli :

Kat 40 -49 lat  kobiety

1 miejsce Małgorzata  Zubik Borysławska  Przemyśl

2 miejsce  Svidnicka Natalia  Lwów

3 miejsce Barska Beata Blizne

4 miejsce  Majer Danuta Przemyśl

 

Mężczyźni kat 40-49 lat

1 miejsce  Piekarczyk Krzysztof   Jasło

2 miejsce  Fraczek Marek  Przeworsk

3 miejsce  Hudyma  Oleh Lwów

4 miejsce Andreasik Kazimierz  Brzostek

5 – 6 miejsce  Kiczor Wojciech  Przemyśll

                      Mazurkiewicz Andrzej Leżajsk

7-8 miejsce   Kochanowicz Zbigniew  Sandomierz

                      Kleczkowski  Dariusz  Leżajsk

9 miejsce  Kos  Paweł  Grębów

10 miejsce  Miłosz Krzysik  Przemyśl

11-12 miejsce  Zaworski Ryszard Sośnica

                        Zaworski  Tomasz  Sośnica

13-19  miejsce   Klocek Krzysztof  Łetownia

                         Ptasznik Zbigniew  Sosnica

                         Jaskot Andrzej Grębów

                         Gielarek  Mirosław  Grębów

                         Wojtak  Józef  Przemyśl

 

Kategoria 50-59 lat mężczyźni

1 miejsce Drożdż Jarosław  Rzeszów

2 miejsce  Bodnar Zdzisław  Przemyśl

3 miejsce  Skoczylas Kazimierz  Przemyśl

4 miejsce  Perepelica Bogdan Iwanofrankowsk Ukraina

5-6 miejsce   Urbanik Wiesław  Leżajsk

                     Semczuk Anatolij Iwanofrankowsk  Ukraina

 7-8 miejsce  Wojdyła Tadeusz  Brzostek

                     Pyrtuk Bogdan  Lwów

9 miejsce    Sura Wiesław  Zabratówka

10 miejsce   Żyro Paweł  Posada Rybotycka

11-12 miejsce  Wnorowski   Marek Sanok

                        Sar  Janusz  Grębów

 13- 20  miejsce  Parol Marek

                         Watracz Janusz  Mielec

                          Podobiński  Jacek Przemysl

                          Kowalewicz Jaroslaw  Lwów

                          Pietryka Henryk  Mielec

                          Moskaliuk  Iwan Lwów

                          Dubrovik Igor Lwów

 

Kat. 60- 69 lat

   1 miejsce  Kolesnikov Aleksander  Lwów

    2 miejsce  Nowak Marian  Sanok

    3 Turecki Józef Mielec

    4 Pławiak Tadeusz  Przemyśl

    5 Madej Igor Lwów

    6  Koniuch Jan  Rzeszów

    7-9 miejsce  Sokołowski Józef  Sanok

                        Nędza Adam  Sanok

                        Mysko Miron Lwów

 

Kategoria powyżej 70 lat

1 miejsce  Bator Emil  Rzeszów

2 miejsce   Trojanowski  Jan Sandomierz

3 miejsce  Malarz Janusz  Tarnobrzeg

4 miejsce  Skalski Edward Przemyśl

5 miejsce  Obarski Lech Sandomierz

6 miejsce  Kaznowski Ryszard Przemyśl

 

Źródło

Miejski Ludowy  Klub Sportowy „NURT”

K. Skoczylas