2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Prezydent wręczył Stypendia Twórcze

W środę 30 października br. w Urzędzie Miejskim w Przemyślu odbyło się spotkanie podczas, którego Robert Choma Prezydent Miasta wręczył Stypendia Twórcze osobom, które w sposób szczególny zasłużyły się dla naszego realizując ważne projekty kulturalne.  Spośród jedenastu złożonych wniosków komisja stypendialna wyłoniła trzech laureatów do których należą: pani Katarzyna Gierla, której stypendium zostało przyznane na rozwój artystyczny i udział w wokalnych kursach mistrzowskich oraz konkursach krajowych i międzynarodowych. W jej imieniu stypendium odebrała Mama.
Drugą osobą jest pan Marcin Gołąbek, który swoje stypendium przeznaczy  na publikację i promocję dziecięcych kolorowanek, dzięki którym najmłodsi będą mogli odkrywać piękno przemyskich zakątków. Ostatnim z laureatów jest pan Jacek Szwic dziennikarz, fotoreporter, który postanowił  zrealizować autorski projekt ,,Przemyscy artyści i ich pracownie".
Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na drodze artystycznej.

JPGPrezydent wręczył Stypendia Twórcze (fot. Rafał Porada)

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl