10.3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kolejne posiedzenie Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

W dniu 7 listopada 2013 r. (czwartek) o godz. 14.00 w Urzędzie Miejskim w Przemyślu, Rynek 1, w sali nr 18 (sala narad, I piętro) odbędzie się kolejne posiedzenie Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.
W programie spotkania przewidziano m.in.: konsultacje projektu uchwały w sprawie Programu Współpracy Gminy Miejskiej Przemyśl z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2014 oraz projektu uchwały w sprawie określenia trybu i szczegółowych kryteriów oceny wniosków o realizację zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej.
Ponadto członkowie Rady zapoznają się z informacją o przebiegu międzynarodowego spotkania w ramach projektu "Wyszehradzki Plac Budowy. Partnerstwo na rzecz budowania społeczeństwa obywatelskiego", które odbyło się w Przemyślu w dniach 31.08 i 1.09 br.

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl