8.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wycieczka integracyjna do Tarnowa w SP 5 Przemyśl

10 października 2013 część uczniów klas IV –VI  udała  się na kolejną już wycieczkę integracyjną dzieci romskich i polskich.

Tym razem pojechali , pod opieką pani dyrektor SP 5 w Przemyślu -Małgorzaty Ziober oraz nauczycieli Agaty Podgórskiej i Barbary Wojnar, do Tarnowa.

Zwiedzili Muzeum Okręgowe w Tarnowie. Poznali historię , kulturę i tradycje romskie. Dzieci narodowości polskiej zafascynował świat kultury narodu romskiego. Pełni wrażeń i w doskonałych humorach wrócili do domu. Dzięki  wycieczce nastąpiła  jeszcze większa  integracja dzieci uczęszczających do naszej szkoły.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl