14 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Udział drużyn z Przemyśla w finale wojewódzkim IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

Udział drużyn z Przemyśla w finale wojewódzkim IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

 

W finale brały udział  zespoły:

  1. „Stokrotki” SP 5 -  II miejsce w kategorii dziewcząt starszych
  2. SP 11 -  VI miejsce w kategorii chłopców młodszych
  3. Gimnazjum Nr 3   - VI miejsce w kategorii chłopców starszych

 

Eliminacje gminne odbyły się 4 września 2013 na boisku „ORLIK” przy ul. Dworskiego w Przemyślu gdzie startowało 8 zespołów. W nich to podopieczne Andrzeja Fedejko zajęły I miejsce w swojej kategorii. W dniach od 10.09  do 27.09 br. odbyły się kolejne eliminacje wojewódzkie w których to zespół „Stokrotek” SP 5 zanotował tylko jeden remis odnosząc same zwycięstwa.

Pierwszy mecz finału woj. zespół „Stokrotek” SP 5 rozegrał z SP 8 Jasło wygrywając 1 : 0. W następnym spotkali się z Z.S. Wólka Niedźwiecka wygrywając 2:1. W meczu o I miejsce „Stokrotki” walczyły z bardzo silnym zespołem TROPS Kamień – trzykrotnym finalistą Turnieju „Orlika” o puchar Premiera Donalda Tuska oraz Mistrzem Kraju. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Nikola Mielnikiewicz  z zespołu „Stokrotek” została uznana najlepszą bramkarką tego turnieju. „Stokrotki” SP 5 występowały w składzie: kapitan zespołu- Gabriela Durlej, bramkarka – Nikola Mielnikiewicz, zawodniczki – Roksana Ficak, Karolina Wilanowska, Sabina Sochacka, Weronika Sanocka, Katarzyna Nazarowicz, Wiktoria Milanowska.

Uczestnicy turnieju wraz z opiekunami  składają bardzo serdeczne podziękowanie dla Pana Prezydenta  Miasta Przemyśla,  Roberta Chomy za pomoc w organizacji wyjazdu do Kolbuszowej na finały wojewódzkie.

Źródło:

Andrzej Fedejko

www.turniejorlika.pl

JPGNULL (1,05MB)

JPGNULL (1,08MB)

Opublikował:  | Data publikacji: 18-10-2013 14:48
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 10-12-2013 10:56