15 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Odbyły się Przemyskie Targi Pracy

W czwartek 17 października br. w Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli w Przemyślu odbyła się kolejna edycja „Przemyskich Targów Pracy” zorganizowana przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy w Przemyślu, Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie. Hasłem przewodnim było: „Odkryj talent swojego dziecka”. Swoje stoiska przygotowały: służby mundurowe, urzędy, instytucje i przedsiębiorcy z terenu Podkarpacia.


Oficjalnego otwarcia dokonał Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla. W swoim wystąpieniu podkreślił, iż trud organizacyjny zaowocuje w przyszłości wśród młodzieży, która jest głównym adresatem tego wydarzenia. Życzył, aby oferta stała się dla młodych Przemyślan inspiracją w wyborze przyszłej kariery zawodowej. Patronat Honorowy nad Przemyskimi Targami Pracy objęli Prezydent Miasta Przemyśla oraz Starosta Powiatu Przemyskiego.

W wydarzeniu uczestniczyli również: Posłowie na Sejm RP, przedstawiciele Urzędów Pracy – powiatowego oraz wojewódzkiego, radni Rady Miejskiej wraz z jej Przewodniczącym Janem Bartmińskim. Targi to doskonała okazja do zapoznania się z oczekiwaniami i wymaganiami na określonych stanowiskach pracy. Organizatorzy zorganizowali dla młodzieży konkurs z nagrodami.

JPGOdbyły się Przemyskie Targi Pracy (fot. R. Porada) (2,42MB)

JPGOdbyły się Przemyskie Targi Pracy (fot. R. Porada) (2,59MB)

JPGOdbyły się Przemyskie Targi Pracy (fot. R. Porada) (1,62MB)

JPGOdbyły się Przemyskie Targi Pracy (fot. R. Porada) (1,64MB)

Opublikował:  | Data publikacji: 17-10-2013 14:09
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 05-01-2014 20:42