1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zbieramy znicze na polskie cmentarze na Ukrainie

Prezydent Miasta Przemyśla, jak co roku zwraca się z apelem o włączenie się mieszkańców w zbiórkę zniczy, które zapłoną w Święto Zmarłych na Cmentarzu Łyczakowskim i innych polskich nekropoliach za wschodnią granicą. Punkt zbiórki zniczy został uruchomiony w dniu 15 października w recepcji Hali Sportowej POSiR (ul. A. Mickiewicza 30) do dnia 28 października br. W przypadku większej liczby przekazywanych zniczy możliwe jest zapewnienie transportu, po uprzednim kontakcie telefonicznym pod nr 16 678 57 58.

Dzięki akcji co roku polskie cmentarze na Ukrainie rozświetla wiele światełek pamięci, mamy nadzieję że także w tym roku uczcimy w ten sposób pamięć naszych rodaków, także tych bezimiennych i zapomnianych. 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl