2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

"Chwała Bohaterom" - zaproszenie do udziału w projekcie


„Chwała Bohaterom” to projekt realizowany przez Urząd  ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych w porozumieniu ze Związkiem Harcerstwa Polskiego .
 Jego realizacja  zakłada zaangażowanie wolontariuszy w opiekę nad weteranami walk o niepodległość RP, poprzez  m. in. wspólnie  spędzany czas i rozmowy. Kontakt z Kombatantami ma uwrażliwić młodych ludzi na potrzeby osób starszych, ale również podnieść ich poziom wiedzy  historycznej.
Projekt został poparty przez Marszałka Województwa Podkarpackiego, który za pośrednictwem Urzędu Miejskiego w Przemyślu zaprasza osoby z środowisk kombatanckich do wzięcia udziału w przedsięwzięciu.
Aby zostać uczestnikiem projektu potrzebne są dane osobowe kombatantów oraz pisemna zgoda na udział  w projekcie.
Zapraszamy do współpracy chętnych  Kombatantów poprzez kontakt telefoniczny z Wydziałem Spraw Społecznych tel. 16 675 20 46 – osoba upoważniona  do  kontaktu Monika Bugaj. Zgłoszenia można dokonywać w  terminie nieprzekraczalnym do dnia 17 października 2013 r.


 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl