8.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przemyślanie uczcili Dzień Papieski

W niedzielę 13 października br. w Przemyślu odbyły się spotkania zorganizowane w ramach tegorocznego Dnia Papieskiego, któremu przyświeca hasło:  „Papież Dialogu”. Uczestnicy spotkali się w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu w niedzielne przedpołudnie skąd udali się do przemyskiej Archikatedry gdzie wzięli udział w Eucharystii z obrzędem przyjęcia Światła.
Ten dzień uczcili również samorządowcy. Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla, Jan Bartmiński Przewodniczący Rady Miejskiej w Przemyślu oraz radni Rady Miejskiej złożyli okolicznościowy wieniec i zapalili znicze w hołdzie Ojcu Św. Błogosławionemu Janowi Pawłowi II.

JPGPrzemyślanie uczcili Dzień Papieski (fot. Rafał Porada)

JPGPrzemyślanie uczcili Dzień Papieski (fot. Rafał Porada)

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl