11 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„ALL ABOUT FOOTBALL”

   Uprzejmie informuję, że w dniach 8 – 10 listopada na warszawskim Torwarze  odbędzie się I Międzynarodowy Kongres Piłki Nożnej „ALL ABOUT FOOTBALL”.

 

Kongres AAF to będzie połączenie konferencji szkoleniowej, specjalistycznych prelekcji, warsztatów i paneli adresowanych do trenerów, lekarzy, fizjoterapeutów, psychologów, działaczy piłkarskich i przedstawicieli samorządów oraz targów skupiających szeroko rozumianą branżę piłkarską.

Osią programu Kongresu będzie konferencja szkoleniowa „Szkolenie dzieci i młodzieży na świecie”, w której prelegentami będą wybitni zagraniczni trenerzy.

 

Organizatorzy kongresu zadbali o każdy szczegół – na płycie Torwaru zostanie ułożone specjalne boisko, na którym prelegenci będą prezentować praktyczne aspekty szkolenia. Konferencja, seminaria i warsztaty będą tłumaczone a każdy uczestnik otrzyma dodatkowo możliwość korzystania przez rok nieodpłatnie z renomowanego programu wspomagającego planowanie szkolenia TACTX.

Więcej informacji znajdziecie w ulotce od organizatorów oraz na stronie internetowej kongresu

 www.a-a-f.pl

 

   Kongres „ALL ABOUT FOOTBALL”  to będzie z pewnością ważne wydarzenie dla wszystkich, którzy zajmują się szkoleniem piłkarskim dzieci i młodzieży. Przede wszystkim dla trenerów i nauczycieli ale również dla animatorów sportu, którzy prowadzą zajęcia na boiskach Orlik 2012. Jeśli zależy nam na podniesieniu jakości piłkarskiego szkolenia to powinniśmy uczyć się od najlepszych. Do zobaczenia na Torwarze.

 

 W załączniku informacja od organizatorów.
 

 

Pozdrawiam
 

Arkadiusz Bęcek

Koordynator Turnieju Orlika

Opublikował:  | Data publikacji: 07-10-2013 10:52
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 07-10-2013 10:56