10.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy na Przemyskie Targi Pracy

Już 17 października br. w godz. 10:00 - 14:00 w Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli w Przemyślu odbędą się „Przemyskie Targi Pracy” pod hasłem „Odkryj talent swojego dziecka”. Organizatorami tego wydarzenia są: Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy w Przemyślu, Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie. 

Targi otwarte są dla pracodawców każdej branży, którzy będą się prezentować w części wystawienniczej. Targi to również doskonała okazja do zapoznanie się z oczekiwaniami i wymaganiami na określonych stanowiskach pracy. Organizatorzy przewidzieli ponadto konkurs z nagrodami dla odwiedzających (losowanie nagród o godz.: 11:40, 12:40, 13:40)

Program Targów:

10:00 - Uroczyste otwarcie targów - powitanie gości
Prezentacja możliwości rozwoju kariery w służbach mundurowych
Prezentacja stoisk informacyjno-promocyjnych Instytucji rynku pracy
Prezentacja stoisk pracy
Prezentacja ofert pracy i szkoleń zawodowych
Konsultacje indywidualne z zakresu doradztwa zawodowego

Targi odbędą się w czwartek, 17 października w godz. 10:00 - 14:00 w Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli w Przemyślu (ul. Kraszewskiego 7a)

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy serdecznie!

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl