11 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Odbyło się 20-lecie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie

We wtorek 17 września br. w podkarpackim Urzędzie Marszałkowskim odbyło się spotkanie z okazji jubileuszu 20-lecia Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie. W wydarzeniu udział wzięli między innymi: Stanisław Gawłowski Sekretarz Stanu w Ministerstwie Ochrony Środowiska, podkarpaccy Posłowie na Sejm RP Małgorzata Skucha Prezes Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska, Małgorzata Chomycz-Śmigielska Wojewoda Podkarpacki, Władysław Ortyl Marszałek Województwa Podkarpackiego, Jan Tomaka Prezes WFOŚiGW w Rzeszowie wraz z pracownikami, przedsiębiorcy oraz prezydenci, wójtowie i burmistrzowie z Podkarpacia. Miasto Przemyśl reprezentował Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla, Powiat Przemyski Starosta Jan Pączek. W imieniu samorządu i mieszkańców złożył gratulacje i życzenia Zarządowi oraz pracownikom Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska. Podczas uroczystości najbardziej zasłużeni odebrali medale i odznaczenia państwowe za wybitne zasługi na rzecz utrzymania i ochrony środowiska. Spotkanie zakończyły specjalnie przygotowane dwa wykłady związane zarówno ze stanem, jak i ochrona środowiska naturalnego i gospodarowaniem odpadami komunalnymi na terenie województwa podkarpackiego.

JPGOdbyło się 20-lecie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie (fot.Rafał Porada) (2,20MB)

JPGOdbyło się 20-lecie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie (fot.Rafał Porada) (1,55MB)

JPGOdbyło się 20-lecie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie (fot.Rafał Porada) (1,66MB)

JPGOdbyło się 20-lecie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie (fot.Rafał Porada) (1,35MB)

Opublikował:  | Data publikacji: 17-09-2013 14:36
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 05-01-2014 20:39