11 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Europejski Dzień bez Samochodu po raz trzeci!

W odpowiedzi na zaproszenie Ministra Środowiska Miasto Przemyśl już po raz trzeci przystąpiło do kampanii Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu, zwieńczeniem której jest Europejski Dzień bez Samochodu.

Z tej okazji w roku bieżącym Miasto  wspólnie z Przemyskim Towarzystwem Cyklistów zaplanowało imprezę dla dzieci w dniu 20 września br. /piątek/ w godz. 10.00 – 13.00 na Placu Niepodległości w Przemyślu, podczas której odbędą się zawody rowerowe, pogadanki z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz warsztaty plastyczne.

Regulamin zawodów rowerowych dla dzieci

Ponadto wspólnie z wspólnie z tygodnikiem „Życie Podkarpackie” przygotowaliśmy konkurs plastyczny. Prace zachęcające do porzucenia nawyku jazdy samochodem i wyboru alternatywnego środka transportu można składać w siedzibie „Życia Podkarpackiego" (ul. Barska 15) lub w Kancelarii Prezydenta Miasta, Rady Miejskiej i Współpracyz Zarządami Osiedli (Rynek 1, pok. nr 15, Ip.). Technika prac dowolna, liczy się koncepcja i ekologiczny przekaz. Nie ma ograniczeń wiekowych, w zabawie może wziąć udział każdy, kto ma głowę pełną pomysłów i trochę wyobraźni. Termin składania prac upływa 17 września br.  Najlepsze prace nagrodzimy i opublikujemy na łamach tygodnika oraz na stronie www.przemysl.pl

 

Zachęcamy Państwa do korzystania z bezpłatnych przejazdów autobusami MZK:

20 WRZEŚNIA za okazaniem 38 numeru „Życia Podkarpackiego” z dnia 18 września 2013r.

22 WRZEŚNIAza okazaniem dowodu rejestracyjnego pojazdu

 

JPGNULL (1,48MB)

Opublikował:  | Data publikacji: 16-09-2013 08:35
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 05-01-2014 20:39