2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Konkurs na logo Programu "Przemyska Karta Rodziny Wielodzietnej 3+ i rodziny zastępczej"

       Prezydent Miasta Przemyśla zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie na opracowanie znaku graficznego - logo Programu „Przemyska Karta Rodziny Wielodzietnej 3+         i rodziny zastępczej”. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego znaku graficznego, który będzie wykorzystywany do celów identyfikacyjnych, reklamowych, korespondencyjnych, promocyjnych itp.

         W konkursie mogą brać udział osoby, które zapoznały się z Regulaminem i wypełniły oświadczenie o nieodpłatnym zrzeczeniu się praw autorskich na rzecz Gminy Miejskiej Przemyśl.

Prace należy przesłać do dnia 30 września 2013 r. na adres:

Urząd Miejski
37- 700 Przemyśl
ul. Rynek 1 –  z dopiskiem „Konkurs na logo Programu „Przemyska  Karta  Rodziny   

          Wielodzietnej 3+ i rodziny zastępczej”

lub złożyć osobiście w Wydziale Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Przemyślu ul. Ratuszowa 10A.

        Planowana data ogłoszenia wyników 4 października 2013 r. - po ogłoszeniu wyników i przyznaniu nagrody zostanie zorganizowana wystawa, prezentująca wybrane prace.

DOTregulamin konkursu

DOTwzór oświadczenia

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl