4.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Preferencyjne pożyczki dla spółdzielni socjalnych

Informujemy, że trwa pilotażowy projekt udzielania preferencyjnych pożyczek dla podmiotów ekonomii społecznej. Operatorem projektu jest TISE (Towarzystwo Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych SA). Celem ES Funduszu jest dostarczenie kapitału pożyczkowego podmiotom ekonomii społecznej na preferencyjnych warunkach na rozwój prowadzonej działalności gospodarczej. Na pożyczki przeznaczono kwotę 25 mln zł.

Kto może otrzymać pożyczkę? Jakie warunki trzeba spełnić? Jak wygląda procedura przyznania pożyczki? Sprawdź na stronie ESFundusz.pl lub skontaktuj się z nami:

Towarzystwo Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych SA
e-mail: pes@tise.pl
ul. Okopowa 56
01-042 Warszawa
tel. 22 119 17 11

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl