0.6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wizyta Minister Ambasady Austrii w Przemyślu

W poniedziałek 26 sierpnia br. w Przemyślu gościła z roboczą wizytą Pani Stella Avallone Minister w Ambasadzie Austrii w Warszawie. Podczas spotkania z Robertem Chomą Prezydentem Miasta Przemyśla poruszone zostały kwestie związane z włączeniem się Ambasady w organizację obchodów 100-tnej rocznicy wybuchu I Wojny Światowej. Innym tematem była sprawa związana z możliwością przejęcia księgozbioru biblioteki austriackiej Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Przemyślu. Prezydent wskazał, iż przygotowywana nowa siedziba Biblioteki Publicznej w Przemyślu byłaby doskonałym miejscem dla udostępnienia zbiorów mieszkańcom Przemyśla. Pani Minister zwiedziła obiekt rewitalizowanego byłego Klubu Garnizonowego, gdzie już niebawem będzie Przemyska Bibliotek Publiczna.

JPGW poniedziałek 26 sierpnia br. w Przemyślu gościła z roboczą wizytą Pani Stella Avallone Minister w Ambasadzie Austrii w Warszawie. (fot. R. Porada)

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl