-0.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Bartosz Arłukowicz Minister Zdrowia wizytował Szpital Miejski w Przemyślu

W czwartek 22 sierpnia br. w Szpitalu Miejskim w Przemyślu gościł Bartosz Arłukowicz Minister Zdrowia. Obiekt  miejskiej placówki medycznej zaprezentował Maciej Lewicki pełniący obowiązki dyrektora szpitala. Podczas wizyty towarzyszyli mu również Posłowie na Sejm RP Piotr Tomański, Marek Rząsa i Tomasz Kulesza oraz Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla oraz Wojciech Błachowicz Zastępca Prezydenta. Podczas spotkania Minister podkreślał niejednokrotnie, iż ważne jest aby usługi świadczone przez dwa szpitale działające w Przemyślu nie doprowadzały do rywalizacji, a wzajemnie się uzupełniały. Podczas pobytu Minister rozmawiał także z pacjentami. 

JPGBartosz Arłukowicz Minister Zdrowia wizytował Szpital Miejski w Przemyślu (fot. Biuro Posła na Sejm RP Piotra Tomańskiego)

JPGBartosz Arłukowicz Minister Zdrowia wizytował Szpital Miejski w Przemyślu (fot. Biuro Posła na Sejm RP Piotra Tomańskiego)

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl