7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zaproszenie na LI sesję Rady Miejskiej w Przemyślu

Uprzejmie zapraszam na LI sesję Rady Miejskiej w Przemyślu, która odbędzie się w dniu 8 sierpnia 2013 r. (czwartek) o godz. 17,00 w sali nr 18 Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Rynek 1.
 
Porządek posiedzenia:
 
1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
 
2. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na przystąpienie do realizacji projektu i złożenie wniosku o jego dofinansowanie ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz w sprawie zabezpieczenia środków, niezbędnych na realizację Projektu w przypadku jego umieszczenia na liście rankingowej i otrzymania decyzji o przyznaniu dofinansowania – proj. nr 170/2013.
 
3. Podjęcie uchwał w sprawie zmian w budżecie miasta na 2013 r. – proj. nr: 168/2013, 169/2013.
 
4. Zakończenie obrad. 

Jan Bartmiński
Przewodniczący Rady Miejskiej
w Przemyślu

 

PDFZaproszenie na LI sesję Rady Miejskiej w Przemyślu

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl