1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

I Maraton Benedyktyński - utrudnienia w ruchu

Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego UM informuje, że w związku z odbywającym się w dniu 27 lipca 2013 r. I Maratonem Benedyktyńskim Przemyśl -Jarosław na terenie miasta Przemyśla w godzinach od 8:45 do 10:30 mogąwystąpić utrudnienia w ruchu drogowym. 

Informacje nt. przebiegu wydarzenia: 

Rozpoczęcie ww. maratonu - w dniu 27 lipca 2013 (sobota) o godzinie 8:45 w Kościele pw. Świętej Trójcy w Przemyślu od strony ulicy 22 stycznia.

Trasa maratonu na terenie miasta Przemyśla przebiegać będzie następującymi ulicami: 22 Stycznia, Wybrzeże Jana Pawła II, Rzeczna, Grunwaldzka, Bielskiego, Zofii Chrzanowskiej, Generała Józefa Wysockiego.

Zabezpieczenie trasy na terenie miasta Przemyśla - funkcjonariusze policji z KMP w Przemyślu, Straży Miejskiej w Przemyślu, żołnierze V Batalionu Strzelców Podhalańskich w Przemyślu, harcerze, strażacy z OSP.

Przewidywalna liczba uczestników maratonu - ok. 200 osób.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl