10.3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wizyta studyjna dziennikarzy

Objazd studyjny dziennikarzy w dniach 15 – 16 lipca

W Przemyślu odbyła się wizyta studyjna dziennikarzy ze znanych ogólnopolskich mediów w ramach przyznanej miastu nagrody konkursu EDEN na Najlepszą Europejską Destynację Turystyczną. Dziennikarze spotkali się z Zastępcą Prezydenta Miasta Przemyśla Grzegorzem Hayderem i zwiedzili najciekawsze obiekty turystyczne, tj. forty Twierdzy Przemyśl, muzea, przemyskie kościoły, stok narciarski itp., nie obeszło się również bez spotkania z przemyskim „Szwejkiem”  Wizyta odbyła się przy współpracy Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. W ramach wizyty gościliśmy również przedstawicieli Polskiego Instytutu w Pradze, którzy poznawali piękno i historię naszego miasta. Efektem objazdu będą artykuły promujące Miasto Przemyśl.
 

Lista dziennikarzy:

1. Anna Katarzyna Kłossowska – Rzeczpospolita
2. Teresa Tuleja – National Geographic Traveler
3. Krzysztof Lisowski – Wirtualnemedia.pl
4. Wojciech Ostrowski - Wirtualnemedia.pl
5. Grzegorz Dzięgielewski – Podróże
6. Paweł Zając – Grupa Onet.pl
7. Dorota Szulc – Polska Organizacja Turystyczna
8. Karolina Cygańska - Szymczak –Polska Organizacja Turystyczna
9. Cezary Molski – Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna

To nie koniec zainteresowania naszym miastem, kolejna wizyta dziennikarzy i operatorów turystycznych z Węgier  planowana jest na 11 i 12 sierpnia br. 

Opr. Anna Gremska
Wydział Sportu i Turystyki

 

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl