1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Komunikat - wścieklizna u nietoperzy

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Przemyślu informuje że, w dniu 04.07.2013r stwierdzono wściekliznę u nietoperza znalezionego przy ul. Lwowskiej w Przemyślu, dnia 15.07.2013r  stwierdzono wściekliznę u nietoperza znalezionego przy ul. Poniatowskiego w Przemyślu.

W związku z zagrożeniem dla zdrowia i życia człowieka jakie może spowodować wirus wścieklizny Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny prosi o szczególną ostrożność w kontaktach ze zwierzętami  szczególnie nietoperzami.
Osoby dorosłe, dzieci,  które miały bezpośredni kontakt z chorymi lub podejrzanymi  o wściekliznę nietoperzami (dotykały zwierzęcia, zostały oślinione lub pogryzione itp) proszone są o pilny kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną w Przemyślu przy ul. Glazera 9  w godzinach 7.30-15.00  tel. 166707691.


Państwowy Powiatowy Inspektor 
w Przemyślu
mgr inż. Adam Sidor

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl